Skip to content

O mnie

Zawód psychoterapeuty wykonuję od ponad 20 lat, pracując od początku swej ścieżki zawodowej w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Bielsku-Białej. Mam bardzo duże doświadczenie w zakresie pomagania ludziom w szeroko rozumianym kryzysie (chorobowym, życiowym). Towarzyszę moim pacjentom w zdrowieniu i dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu od wielu lat.

Jestem…

  • absolwentką Śląskiej Szkoły Psychoterapii w Gliwicach, gdzie ukończyłam 4-letnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii, atestowane przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • absolwentką studiów magisterskich w dziedzinie socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
  • członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracę swoją poddaję regularnej superwizji oraz podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

W swojej pracy przywiązuję dużą uwagę do zbudowania dobrej relacji z osobą szukającą pomocy. Pracując od wielu lat na co dzień, z osobami znajdującymi się w poważnych kryzysach chorobowych, zdobyłam duże doświadczenie w zakresie budowania dobrej atmosfery do pracy nad problemami.

Dodatkowe kwalifikacje

  • Certyfikat asystenta psychodramy Psychodrama Institute for Europe w Berlinie
  • Certyfikat terapeuty środowiskowego Sekcji Naukowej Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Praca

Rejestracja

Terminy wizyt ustalane są indywidualnie w kontakcie telefonicznym